Максимум інформації за декілька хітів
Для всіх:
· вбудований пошуковий двигун, вільна реєстрація
· необмежена кількість об'яв
·  безкоштовні прості
, пріоритетні
, виділені
· ілюстровані
, "золоті"
Для користувачів:
· редагування власних об'яв
· видалення власних об'яв
· перегляд об'яв доданих після останньої сесії
· оновлення простих об'яв
, перегляд статистики
Для передплатників:
· 142.8 грн. -- річна
· 94 грн. -- 6-місяців
· 15.3 грн. -- 1-місяц
· оновлення виділених об'яв
, знижки на всі послуги
  Текст:
  Тема:
  Район:
  Дата:
 
Використовуйте вбудований пошуковий двигун, коли потрібно відфільтрувати контент.
E-Mail:
Пароль:
РЕЄСТРАЦІЯ
Золоті об'яви
Using Win32 API in FoxPro
Ласкаво просимо у онлайн довідку FoxPro WinAPI, Ваше джерело інформації про те, як використовувати функції Windows API при розробці проектів на Visual FoxPro. Кілька сотень перевірених прикладів на FoxPro складають будову цієї довідки. К ...
Реклама


Прості
, пріоритетні
, виділені
об'яви
Фільтр ввімкнений:
Проста об`ява
1. Подобные электрические мясорубки используются на профессио ...

від: СервисКоралл
тема: Інше місто: невідомо район: 
ip: 
Подобные электрические мясорубки используются на профессиональных кухнях ресторанов, кафе, пиццерий, столовых на различных предприятиях . Через мясорубку вы сможете пропустить до 2.5 кг мяса. в минуту, и получите в итоге отменный фарш для приготовления разнообразных блюд. Нож для мясорубки как и прочие детали которые вступают в контакт с продуктом изготовлены из пищевой нержавеющей стали. Эта мясорубка потребляет до 1800кВт и работает от сети 220 Вт. При высокой производительности и качестве материалов и сборки данная профессиональная мясорубка проста в работе и очистке деталей после использования. Мясорубка Panasonic станет отличным вариантом для тех, кто давно хочет купить мясорубку для ресторана, кафе и других заведений общественного питания. Демократичная цена этой мясорубки в сочетании с надежностью и качеством не оставят сомнений в том что вы не зря вложили деньги в эту покупку.

об'ява додана: 12-12-2017 13:37:13


Швидкий перехід
Атестати
Copyright © 2005-2018 OBYAVY.COM.UA Всі права збережено.
Інформація (об'яви, оголошення) на цій сторінці розміщена "ЯК Є". Що означає, що ви маєте користуватися нею на власний розсуд та ризик. Перед тим як копіювати, розповсюджувати або тиражувати будь-яку інформацію з цього сайту необхідно отримати дозвол на це від її володаря. Це не стосуються тих, хто користується інформацією на цій сторінці для приватного та некомерційного використання.

Повага: PHP (5.1.0), як HTML-вбудована скриптова мова; MySQL (5.0.15), SQL-база даних стандарту Відкритий Код (the Open Source standart).

Hosted by: WNet

Український портАл